KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848020

nr 1284 8020

Francisca Lindberg

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 23x22,5cm

Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:20:08

Francisca Lindberg

Läs mer om Francisca Lindberg